Zmiana w walce wieczoru nadchodzącej gali w Meksyku. Z pojedynku zmuszony był wycofać się Amir Albazi. W jego miejsce wejdzie więc Brandon Royval, który przystąpi do rewanżowej potyczki z Brandonem Moreno.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

24 lutego miejsce będzie miała gala globalnego potentata, do której dojdzie w Meksyku. W main evencie pierwotnie zestawieni byli były czempion Brandon Moreno (21-7-2) wraz z legitymującym się imponującym rekordem 17-1 Amirem Albazim. Niestety, „Prince” zmuszony był wycofać się ze starcia z powodu kontuzji.

Nie zawalczę z Moreno 24 lutego. W ostatnich tygodniach zmagałem się z poważną kontuzją szyi. Po kilku badaniach lekarze postanowili natychmiast wycofać mnie z walki. Chciałbym przeprosić fanów, a także całe UFC. Wrócę.”

Przedstawiciele amerykańskiego giganta zadziałali szybko, więc udało się znaleźć godne zastępstwo. Ostatecznie do walki z „The Assassin Baby” wyjdzie sklasyfikowany na trzecim miejscu w rankingu wagi muszej Brandon Royval (15-7).

Zawodnicy po raz pierwszy spotkali się w oktagonie pod koniec 2020 roku. Na UFC 255 górą był Moreno, który zwyciężył wskutek kontuzji oponenta już w inauguracyjnej odsłonie. Teraz więc Royval ma szansę na wyrównanie rachunków.

Zobacz także: Raul Rosas Jr. z kolejną walką na lutowej gali UFC

Źródło: X/Amir Albazi, X/UFC, fot. Chris Unger/Zuffa LLC