Brian Hooi przegrał w zeszłą sobotę w walce wieczoru z Andrzejem Grzebykiem na gali KSW 81. Holender zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia oraz wideo, pokazując moment w walce, kiedy doznał ciężkiej kontuzji nogi.

W minioną sobotę, Brian Hooi przegrał w pojedynku eliminacyjnym ze świetnie dysponowanym Andrzejem Grzebykiem. Holender po dość wyrównanej pierwszej rundzie, poległ głównie zapaśniczo z Polakiem, finalnie u wszystkich trzech sędziów odnotowując porażkę na kartach punktowych.

Jak się jednak okazuje, Hooi nie był w pełni dysponowany, o czym poinformował fanów za pośrednictwem Instagrama.

https://www.instagram.com/p/CsWgbUqtGog/?hl=en

Większość nawet tego nie zauważyła, ale chce sprostować to co się wydarzyło w klatce podczas mojej ostatniej walce.
Trening poszedł idealnie, redukcja wagi poszła idealnie, chociaż 30 sekund przed walką popełniłem błąd, co widać na filmie. Poczułem, jak coś trzasnęło mi w kolanie i jak teraz wiemy, prawie całkowicie rozerwałem LCL.
Nadal czekamy na wyniki, aby sprawdzić, czy moje ACL również jest zerwane.
Walczyłem przez to na jednej nodze w klatce.
Brak możliwości zaprezentowania moich prawdziwych umiejętności walki przed moimi przyjaciółmi/fanami/rodziną i totalna masakra to jedyna rzecz, która mnie boli.
Dzięki @ksw_mma za natychmiastowe skontaktowanie mnie z najlepszą kliniką w warszawie @mdclinic_warszawa @drnagraba
Teraz aktualnie na Jasnej Górze, modlę się o lepsze jutro
HOOIBOOI”

W najnowszym rankingu organizacji KSW, Hooi spadł z drugiej na czwartą pozycję. Porażką z Grzebykiem, wyrównał swój bilans dla polskiej organizacji do: 2-2.

Zobacz także: Aktualizacja oficjalnych rankingów po KSW 82

źródło: Instagram / Brian Hooi