Eks czempion największej polskiej organizacji – Tomasz Narkun, przebywa obecnie na Florydzie. Będąc w takim miejscu, postanowił wykorzystać okazję, trenując na matach jednego z najbardziej rozpoznawalnych klubów na świecie – American Top Team

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Polscy zawodnicy bardzo często za cel obierają sobie podróż na Florydę. Mieści się tam kilka naprawdę dobrych i znanych na całym globie klubów, jak chociażby Kill Cliff FC czy American Top Team. Właśnie w tym drugim były mistrz największej organizacji MMA nad Wisłą, Tomasz Narkun (18-6), postanowił teraz nieco potrenować.

Na macie razem z nim widzimy również innego BerserkeraMateusza Rębeckiego (16-1). Popularny „Chińczyk” przygotowuje się teraz do debiutu w UFC, który będzie miał miejsce 14 stycznia przyszłego roku. Polak zmierzy się wówczas w oktagonie z Omarem Moralesem (11-3).

Zobacz także: Debiut Mateusza Rębeckiego w UFC już w styczniu!

Jeżeli chodzi zaś o Narkuna, to na jego nieszczęście – przegrywał w trzech minionych konfrontacjach. Wszystko zaczęło się od porażki z mistrzem królewskiej kategorii, Philem De Friesem (22-6), następnie musiał uznać jeszcze wyższość Ibragima Chuzhigaeva (16-5), tracąc przy okazji panowanie w wadze do 93 kilogramów, a nieco ponad miesiąc temu na deski posłał go Luis Henrique da Silva (19-8). Na ten moment nie wiadomo, kiedy wróci do klatki.

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Twitter/Tomasz Narkun