Dominick Cruz postanowił podzielić się swoim przemyśleniami dotyczącymi powrotu byłego mistrza wagi ciężkiej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na UFC 295 wreszcie zobaczymy długo wyczekiwane starcie pomiędzy Jonem Jonesem (27-1-1) a Stipe Miocicem (20-4). Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski w dywizji do 265 funtów. Dla Amerykanina z chorwackimi korzeniami będzie to powrót po ponad dwóch latach przerwy. Będący ostatnio w studiu ESPN Dominick Cruz (24-4) wyraził swoje obawy co do potencjalnej formy 40-latka, nawiązując do wykonywanego przez niego zawodu – strażaka.

Czy tylko ja nie wiem, jak dużo Stipe trenował? Czy widzieliśmy filmy, na których sporo trenował? Gdzie on był? Ponieważ on zmierzy się z ogromnym gościem, który potrafi walczyć. I to nie jest ogień. Tylko się zastanawiam… Nie walczysz z ogniem, tylko z człowiekiem. Czy walczyłeś z ludźmi w lesie? Staram się tylko zrozumieć, co robisz, aby się przygotować.

„The Dominator” w swojej ostatniej walce musiał uznać wyższość Marlona Very (20-8-1). W opinii wielu fanów, jak i ekspertów jest uznawany za najlepszego zawodnika w historii kategorii koguciej. Do jego najcenniejszych zwycięstw można zaliczyć m.in.: Demetriousa Johnsona (25-4-1), T.J. Dillashawa (17-5) i dwukrotnie Urijah Faber’a (35-11).

Zobacz także: Jon Jones vs. Stipe Miocic na UFC 295!

Źródło: YT/ESPN MMA