Portal MMA Junkie ustalił, iż rozpiska sierpniowej gali z numerem 265 zostanie wzbogacona o ciekawe starcie w dywizji koguciej. Casey Kenney ma się wtedy zmierzyć z Chińczykiem – Songiem Yadongiem. Obaj starają się wejść od najlepszej piętnastki, więc wygrana w tym pojedynku zdecydowanie może do tego zbliżyć każdego z nich. 

Casey Kenney (16-3-1) będzie przystępował do tej batalii po porażce, której w marcu bieżącego roku doświadczył z rąk byłego czempiona – Dominicka Cruza (23-3). Zawodnicy przewalczyli wówczas pełny, piętnastominutowy dystans, po którym sędziowie niejednogłośnie wskazali „Dominatora” na zwycięzcę. Każda porażka boli, jednak ta na pewno dotknęła 30-latka jeszcze bardziej. Nie dość, iż przegrał na punkty, to dodatkowo przerwała ona jego wcześniejszą serię trzech triumfów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Song Yadong (16-5-1) – tak samo jak swój najbliższy oponent – nie będzie dobrze wspominał ostatniego pojedynku. Ten zmierzył się wówczas z Kylerem Phillipsem (9-1) i ostatecznie musiał uznać jego wyższość, jednogłośnie przegrywając na kartach sędziowskich. Wcześniej pokonał okupującego aktualnie numer 15. w dywizji do 61 kilogramów – Marlona Verę (18-7-1).

Zobacz także: OFICJALNIE: Jeremy Stephens rywalem Mateusza Gamrota na lipcowej gali UFC

Źródło: MMA Junkie