Organizacja CAVEMMA powróci po wakacjach z trzecią edycją. Znamy już nazwiska 9 fighterów, którzy wystąpią na gali CAVEMMA 3: Rave in The Cave.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wśród nich znajdują się weterani polskiej sceny MMA jak Albert Odzimkowski, Adam Kowalski i Tomasz Jakubiec, zawodnicy zagraniczni oraz trener Krzysztof Klencner związany z klubem Uniq Fight Club niemal od początku jego istnienia.

Po dwóch eventach zorganizowanych na Śląsku CAVEMMA chce wypłynąć na szersze wody. Na poprzedniej gali wystąpili m.in. Artur „Kornik” Sowiński, Michał „Wampir” Pasternak i Kamil „Bomba” Łebkowski oraz szereg utalentowanych prospektów. Teraz karta walk ma być jeszcze mocniejsza.

Chcieliśmy pójść za ciosem i pokazać, że nie jesteśmy kolejną lokalną organizacją. Mamy ambicje, by stać się jedną z czołowych polskich sił w MMA. Uważamy, że karta walk to serce i dusza każdego wydarzenia, dlatego zamierzamy przygotować najlepszą dotychczas imprezę. To będzie prawdziwy „Rave in the Cave”.

zapowiada Marcin Dyga, właściciel CAVEMMA.

Na gali CaveMMA 3 wystąpią:

93 kg – Adam Kowalski (14-7-1)
84 kg – Albert Odzimkowski (12-7)
61 kg – Sarah „A Treta” Frota (10-4)
84 kg – Tomasz Jakubiec (11-4)
84 kg – Gil „Capoeira” Carvalho (8-2)
84 kg – Guilherme „Warrior” Cadena (31-23)
84 kg – Piotr Sinkiewicz (1-0)
84 kg – Paweł Całkowski (1-1)
87 kg – Krzysztof Klencner (semi-pro)

Już wkrótce kolejne ogłoszenia i pierwsze zestawienia.

Transmisja ze styczniowej gali CAVEMMA 2 w Jastrzębiu-Zdroju, na której odbyły się m.in. walki Sowiński-Łebkowski oraz Kowalski-Pasternak, jest dostępna za darmo na kanale YouTube!

Informacja prasowa