Cerrone po wygranej nad Gaethje, liczy na walkę z Nurmagomedovem

81
źródło: sportskeeda.com

Ulubieniec fanów- Donald Cerrone (36-12) uważa, że tylko Justin Gaethje (20-2) jest jedynym przeciwnikiem stojącym między nim a niepokonanym mistrzem kategorii lekkiej – Khabibem Nurmagomedovem (27-0).

„Cowboy”zawalczy z Justinem Gaethje w ten weekend podczas UFC w Vancouver. Cerrone, który wraca po porażce z rąk Tony’ego Fergusona wierzy, że ma wszystko czego potrzeba, aby powalczyć o tytuł z Khabibem Nurmagomedovem.

Po tym jak pokonam Justina, nie będzie nikogo innego, prócz Khabiba Nurmagomedova. To wszystko, nie ma przede mną nikogo. Chcę jednak walczyć w grudniu. Może będę musiał zrobić sobie przerwę i wystąpić w dywizji do 170 funtów.

Cerrone to typ zawodnika, który lubi walczyć dosyć często i jest otwarty w międzyczasie na walkę w kategorii półśredniej.Czy doczeka się walki z Khabibem? Będzie ciężko, ponieważ Nurmagomedov celuje w starcie z GSP, w kolejce czeka również Tony Ferguson, który przecież pokonał „Cowboya” i oczywiście gdzieś tam jest jeszcze Conor McGregor. A ojciec mistrza kategorii lekkiej twierdzi, że przed Khabibem jeszcze tylko dwie walki.

Póki co przed Cerrone pojedynek z Justinem Gaethje. Relacja i wyniki z tej gali będą na bieżąco aktualizowane na naszej stronie.

źródło: bjpenn.com