Chcesz stanąć w narożniku Normana Parke’a? Da się zrobić! Właśnie ogłosił licytację

676
źródło: Instagram/Norman Parke

Norman Parke znany jest z prowadzenia ożywionych, często chaotycznych mediów społecznościowych. Raz jest największym fanem KSW, innym razem wścieka się na jego właścicieli, aby za chwilę ponownie ogłaszać kolejną walkę pod szyldem „ulubionego” pracodawcy. Śledząc jego wpisy po prostu nie da się nudzić…

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Tym razem Irlandczyk z Północy zaskoczył wszystkich propozycją wzięcia udziału w licytacji, w której wygrać można… miejsce w jego narożniku podczas kolejnej walki:

„Siemanko! Chcesz mieć szansę, aby być w moim narożniku podczas walki? Kto złoży największą ofertę, będzie w moim narożniku. Doświadczenie życia.”

napisał Parke na Instagram stories.

Nie ulega wątpliwości, że znajdą się chętni, aby spróbować swoich sił w narożniku tego kontrowersyjnego zawodnika, który powróci do klatki KSW zapewne jeszcze w pierwszej połowie roku.

Norman Parke (26-7-1, 1NC) stoczył dla KSW siedem pojedynków. Do tej pory jedynym Polakiem, który zdołał z nim wygrać (i to dwukrotnie) był eks mistrz organizacji, Mateusz Gamrot. „Stormin” ma na swoim koncie zwycięstwa z Borysem Mańkowskim, Marcinem Wrzoskiem czy Arturem Sowińskim.

Irlandczyk z Północy znany jest nie tylko ze swojej skuteczności w wygrywaniu w okrągłej klatce, ale też z wybuchowego charakteru i permanentnego uprawiania trash talku. Regularnie ogłasza zakończenie współpracy z KSW, przejście na emeryturę, zmianę dywizji wagowej albo dyscypliny. Raz na kilka tygodni Norman chce się bić z youtube’rami, aby za chwilę ponowie być zwolennikiem czysto sportowych starć. Zdecydowanie nie da się przejść obok niego obojętnie.

Zobacz także: Norman Parke atakuje Martina Lewandowskiego: „To dz*wka”

źródło: Instagram/Norman Parke