Były mistrz UFC w kategorii koguciej Cody Garbrandt wymienił nazwiska trzech zawodników, z którymi chciałby się zmierzyć.

Cody Garbrandt (12-3) w ciągu kilku najbliższych miesięcy ma ponownie pojawić się w oktagonie. Amerykanin od pół roku pozostaje nieaktywny, ponieważ zmagał się z urazami oraz przeszedł zakażenie koronawirusem. „No Love” swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC 250, gdzie pokonał Raphaela Assuncao (27-8).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W rozmowie z TMZ Sports, Garbrandt powiedział, że jest obecnie skupiony na tym, aby wiosną wrócić do oktagonu. „No Love” zdradził również nazwiska trzech zawodników, z którymi chętnie by się zmierzył. Pierwszym z nich jest Jose Aldo (29-7), były mistrz UFC w wadze piórkowej, którego Garbrandt niedawno wezwał do walki. A kolejnymi są: Deiveson Figueiredo (20-1) oraz TJ Dillashaw (16-4).

Na mojej liście jest Jose Aldo, Deiveson Figueiredo oraz TJ Dillashaw, ale on musi się wykazać. Musi udowodnić, że potrafi walczyć czysto.

Garbrandt nadal ma pretensje do Dillashawa po tym, jak dwukrotnie z nim przegrał, a po jakimś czasie wykryto w organizmie TJ’a niedozwolone substancje. Dlatego tez „No Love” w pierwszej kolejności chciałby się zmierzyć z Jose Aldo lub Deivesonem Figueiredo.

Z kim chcielibyście zestawić Garbrandta?

Zobacz także: Dana White potwierdza, że zwycięzca walki Holloway vs. Kattar dostanie szansę walki o pas

źródło: bjpenn.com