Ze słów trenera Johna Kavanagha wynika, że irlandzki zawodnik – Conor McGregor na pewno nie zastąpi Khabiba Nurmagomedova w walce wieczoru na UFC 249.

W związku z zamkniętymi granicami państw, Khabib Nurmagomedov jasno sygnalizuje, że nie wystąpi w starciu wieczoru na gali UFC 249. Z tego powodu wszyscy z niecierpliwością wyczekują, aż największa organizacja oficjalnie ogłosi nowego przeciwnika dla Tony’ego Fergusona.

Media na całym świecie spekulowały na temat kilku sportowców, z którymi mógłby zmierzyć się „El Cucuy”, a jednym z nich był największy gwiazdor UFC – Conor McGregor.

Niestety, jak się jednak okazuje, musimy odrzucić taką możliwość, ponieważ John Kavanagh w rozmowie z ESPN MMA przyznał, że jego podopieczny na pewno nie weźmie udziału w najbliższej zaplanowanej gali.

On zawsze chce się zaangażować. Trochę sobie z tym zażartowaliśmy na Prima aprilis, ale nie ma na to szans. Irlandia jest cała zamknięta (w związku z koronawirusem). Ja i Conor fizycznie się nie widujemy. Nie spotykamy się na siłowni, bo wszystkie są zamknięte.

„The Notorious” swój ostatni pojedynek stoczył w styczniu tego roku na UFC 246, gdzie w zaledwie 40 sekund udało mu się pokonać Donalda Cerrone. Kiedy Irlandczyk jest w oktagonie, zawsze możemy liczyć na świetne widowisko ze względu na efektowny styl walki, który prezentuje. Niestety będzie trzeba jeszcze poczekać na jego ponowny występ.

Źródło: BJPENN.com