W związku z odwołaną przez światową pandemię galą UFC Columbus, Jairzinho Rozenstruik na UFC 249 chciałby skrzyżować rękawice z niedoszłym rywalem – Francisem N’Gannou.

Jairzinho Rozenstruik (10-0) w swojej przygodzie z mieszanymi sztukami walki ciągle kroczy po zwycięskiej ścieżce, nie przegrywając jeszcze ani jednej walki. Na odwołanej przez epidemię koronawirusa gali UFC Columbus miał zmierzyć się z innym kluczowym zawodnikiem kategorii ciężkiej – Francisem N’Gannou (14-3).

Wczoraj na swoim Instagramie „Bigi Boy” dodał wpis, w którym oznajmił, że na najbliższym wydarzeniu chętnie zawalczy z „Predatorem” o tymczasowy pas dywizji, w której obaj sportowcy występują.

https://www.instagram.com/p/B-hsEO8HLei/

„Fawaka @DanaWhite! Słyszałem, że potrzebujesz nowej karty głównej na #UFC249? Co powiesz na tymczasowy pas dywizji ciężkiej? Już najwyższa pora! Jesteśmy gotowi.”

W związku ze wszystkimi problemami związanymi z galą zaplanowaną na 18 kwietnia, domniemane starcie Rozenstruik vs. N’Gannou może okazać się świetną opcją, która wyłoni nowego tymczasowego mistrza królewskiej kategorii.

Źródło: Instagram