Conor McGregor co prawda dotrzymał słowa, wysyłając darowiznę opiewającą na kwotę 500 tysięcy dolarów na cele charytatywne, jednakże nie trafi ona na konto fundacji prowadzonej przez Dustina Poiriera. 

Ostatnimi czasy wywiązała się gorąca dyskusja na linii Dustin Poirier – Conor McGregor. Amerykanin zarzucił „Notoriousowi”, że ten nie wywiązał się ze złożonej obietnicy dotyczącej przekazania pół miliona dolarów na fundację, którą prowadzi wraz z małżonką. Irlandczykowi bardzo się to nie spodobało, dlatego zaznaczył, że pożałuje, iż oczernił jego nazwisko.

Zobacz także: „Ty j*bany, bezmózgi wieśniaku” – wściekły McGregor rezygnuje z trylogii z Poirierem?

McGregor najwyraźniej finalnie wziął sobie słowa Poiriera do serca i postanowił wesprzeć organizację, jednak inną niż pierwotnie zakładano. Pieniądze trafią do Boys & Girls Clubs of Acadiana, o czym możemy wyczytać w ich mediach społecznościowych.

„Boys & Girls Club of Acadiana w zeszłym tygodniu otrzymała nieoczekiwany telefon i z pokorą dzielimy się wiadomością, że Conor McGregor przekaże 500 tysięcy dolarów, by wspomóc rozwój młodzieży w południowej Luizjanie. Pomoże to nam w organizacji letniego obozu w 2021 roku oraz będzie miało ogromny wpływ na trwający program dotyczący zdrowia i rekreacji w naszych sześciu klubach. Ta inwestycja jest dla nas rewolucyjna! Dziękujemy, Conor za zapewnienie naszym dzieciom tego, czego będą potrzebowały, by prawidłowo rosnąć i się rozwijać!”

Źródło: Instagram/Boys & Girls Clubs of Acadiana