Niedawno Conor McGregor miał powrócić do klatki globalnego potentata, natomiast powstrzymała go kontuzja. Irlandczyk powoli z powrotem zabiera się już jednak za treningi.

29 czerwca miejsce miało UFC 303. Pierwotnie w ramach głównego pojedynku kibice mieli zobaczyć konfrontację powracającego po trzech latach Conora McGregora wraz z Michaelem Chandlerem. Kilkanaście dni przed wydarzeniem świat obiegła natomiast informacja, iż Irlandczyk nabawił się kontuzji (złamany palec u stopy) i nie jest w stanie zawalczyć w tym terminie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wygląda na to, iż „Notorious” nie zamierza tracić czasu i już tydzień po gali z numerem 303 ponownie zabiera się do ćwieczeń. Początkowo zaczyna od siłowni, bo nie jest jeszcze w stanie podejmować się sparingów.

Nawet jeśli nie jest w klatce, to i tak zarabia ogromne pieniądze… Niedawno doszło do bokserskiej potyczki pomiędzy Natem Diazem oraz Jorge Masvidalem. Conor zdecydował się postawić niemałą sumę na byłego rywala i całkowicie mu się to opłaciło. Pochwalił się, iż na tej wygranej zarobił grubo ponad milion dolarów.

Zobacz także: McGregor zgarnął ponad milion dolarów za wygraną Diaza! Nate z krótkim komentarzem [WIDEO]

Źródło: YouTube/TheMacLife, fot. Instagram/Conor McGregor