Na gali UFC 214, Cris Cyborg pokonała Tonyę Evinger przez TKO w trzeciej rundzie i została mistrzynią UFC w wadze piórkowej.
Podczas konferencji prasowej po gali UFC 214, „Cyborg” przyznała, że bardzo cieszy się takim obrotem spraw i współpracą z UFC:
Jestem bardzo szczęśliwa. Myślę, że zaczniemy ze sobą współpracować i będzie tylko lepiej. Spodziewam się, że UFC jest zadowolone z naszych stosunków i może będziemy mogli razem pracować.
Chcę zawalczyć w grudniu. Nie wiem co z Megan. Zaakceptowałam walkę z nią, ale nie wiem czy ona może walczyć w Stanach Zjednoczonych – może mogę zawalczyć z nią w Australii. Nigdy nie wybieram rywalek, po prostu czekam i patrzę kogo postawi mi UFC.
![Who’s next In The Cage [#6] – Kto następny dla Makhacheva po obronie mistrzowskiego pasa?](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/08/whos-next-1-218x150.png)
![Who’s next In The Cage [#5] – Co dalej dla Gamrota po porażce z Salkilldem?](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/08/whos-next-218x150.png)





















