„Czekam na coś wielkiego” – Joanna Jędrzejczyk o swoim powrocie do oktagonu

299
źródło: mmajunkie

Na kanale FEN MMA na YouTube ukazał się obszerny wywiad z Joanną Jędrzejczyk, w którym Polka opowiedziała między innymi o tym, jakie ma plany na nadchodzący rok.

Joanna Jędrzejczyk (16-4) swój ostatni pojedynek stoczyła 7 marca na gali UFC 248, gdzie musiała uznać wyższość Weili Zhang (21-1). Na kanale FEN MMA na YouTube ukazała się rozmowa z byłą mistrzynią UFC w kategorii słomkowej, w której Polka zdradziła, iż lada chwila wylatuje do Stanów Zjednoczonych, aby rozpocząć treningi w American Top Team.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Tak, wybieram się za wielką wodę. Rozmawiamy zaledwie kilka godzin przed moim wylotem do Stanów Zjednoczonych. Bardzo się cieszę, że mogę wylecieć do Stanów. Minęło osiem miesięcy od mojego ostatniego pobytu w USA, cały czas przeciągałam ten powrót do mocnych treningów w American Top Team. Teraz chcę wrócić i skupić się tylko na sobie i na treningach z małą przerwą na Święta Bożego Narodzenia, ponieważ będę chciała je spędzić w Polsce.

Polka nie zdradziła jednak, czy wylot do Stanów Zjednoczonych oznacza to, iż będzie powoli przygotowywać się do powrotu do oktagonu.

Na razie niczego nie zdradzam. Ja swoje wyloty do Stanów Zjednoczonych, gdy nie mam jeszcze popisanego kontraktu, nazywam przed campami, my jako sportowcy zawodowi nie możemy wychodzić z formy. Ta przerwa był dla mnie dosyć wyjątkowa, ponieważ łatwiej mi się teraz robi wagę, bo mam wokół siebie nowych ludzi, którzy się tym zajmują. Czuję, że jestem w dobrej formie, mam dobrą wagę. Czy coś wielkiego nadchodzi? Zdecydowanie, ja czekam na coś wielkiego, ale nie planuję jeszcze walczyć, na razie nie mam zakontraktowanej walki, także jeszcze trochę musimy poczekać.

Joanna Jędrzejczyk zapowiedziała również, iż przygotowuje się do tego, aby 2021 rok był dla niej dużo lepszym rokiem niż ten obecny.

Tak, przygotowuję się do tego. Zrobiłam sobie dłuższą przerwę, bo kiedyś bardzo zabiegałam o to, aby dostać się do UFC, nie miałam pieniędzy, chciałam je zarobić i po tylu latach w tym sporcie chciałam, żeby wiele poświęceń i praca, którą włożyłam, aby to mi się w jakiś sposób zwróciło. Teraz zupełnie inaczej do tego podchodzę i oczywiście, że pragnę tego pasa i zdobędę go, ale teraz uczę się cierpliwości. Pomimo ostatniej przegranej czuję ten ogień, aby w 2021 roku po raz kolejny zostać mistrzynią UFC.

podsumowała.

Pełna rozmowa z Joanną Jędrzejczyk jest dostępna na kanale FEN MMA na YouTube.

Zobacz także: Kacper Formela z nowym przeciwnikiem na FEN 31

źródło: YouTube/FEN MMA