Dana White: Amanda Nunes jest niesamowita

115
thesun.co.uk

Szef UFC Dana White na konferencji prasowej po gali UFC 259 w samych superlatywach wypowiedział się na temat mistrzyni UFC w dwóch kategoriach wagowych Amandy Nunes.

Amanda Nunes (21-4) na gali UFC 259 miała okazję zmierzyć się z Megan Anderson (11-5). Brazylijka nie pozostawiła swojej rywalce najmniejszych złudzeń i bardzo szybko udowodniła, że obecnie nie ma dla niej godnej przeciwniczki. „Lioness” zwyciężyła przez poddanie w pierwszej rundzie pojedynku.

Szef UFC Dana White jest pod ogromnym wrażeniem umiejętności Nunes i na konferencji prasowej po gali wypowiedział się o niej w samych superlatywach.

Ona jest niesamowita. Ona jest po prostu niesamowita. Weszła do klatki i sprawiła, że wszystko wyglądało na łatwe, a walczyła z twardą przeciwniczką, która mocno bije. Nie mogło się to przytrafić lepszej osobie, ponieważ Amanda jest jedną z najsłodszych osób na ziemi i jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu, że zwyciężyła. To była dla niej łatwa noc. 

Dana White zdradził również, iż jest to możliwe, że Amanda Nunes w swoim kolejnym pojedynku zmierzy się z Julianną Pena (10-4).

Julianna Pena pisała do nas przez cały wieczór, więc była dzisiaj bardzo zajęta, ale tak możemy to zrobić. Możemy zorganizować taką walkę. 

podsumował White.

Zobacz także: UFC 259: Amanda Nunes zdemolowała i poddała Megan Anderson [WIDEO]

źródło: Youtube