Dana White: Jeśli obydwaj byliby zainteresowani, to chętnie zestawię Lesnara z Jonesem

139
variety.com

Dana White uważa, że Brock Lesnar byłby bardzo dobrym przeciwnikiem dla Jona Jonesa w jego debiucie w wadze ciężkiej.

W tym tygodniu pojawiły się informacje, że Brock Lesnar jest obecnie wolnym agentem. Jak już informowaliśmy Jon Jones za pośrednictwem Twittera dał jasno do zrozumienia, że chętnie zmierzyłby się z byłym mistrzem UFC w wadze ciężkiej. Zainteresowany usługami Lesnara jest również Bellator, ponieważ Scott Coker chętnie zestawiłby Brocka z Fedorem Emelianenko.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dana White wyznał, że jest zainteresowany zakontraktowaniem Lesnara i stwierdził, iż jeżeli obydwaj zawodnicy będą zainteresowani, to chętnie zestawi pojedynek Lesnar vs. Jones.

Jeśli obydwaj zawodnicy chcą ze sobą walczyć, to jestem pewien, że to jest walka, którą fani chcieliby zobaczyć. Byłoby to dobre wprowadzenie Jonesa do wagi ciężkiej. Jeśli chcą to zrobić, to ja to zrobię.

stwierdził White.

Szef UFC wyznał, iż nie rozmawiał ostatnio z Lesnarem, ale jeśli były mistrz w wadze ciężkiej będzie chciał walczyć, to White chętnie sprowadzi go z powrotem do organizacji UFC.

On ma 43 lata i nie narzeka na brak pieniędzy. Nie wiem, jakie są jego plany i jak się czuje jego ciało, ani nic z tych rzeczy. Jak mówiłem, nie rozmawiałem z nim. Jeśli Brock zadzwoni do mnie i będzie zainteresowany tą walką, to oczywiście rozważę zestawienie tego pojedynku.

podsumował White.

Zobacz także: Aleksandra Rola zmienia klub na Czerwony Smok

źródło: bjpenn.com