Cris Cyborg (20-2) od ponad dekady była niepokonana, jednak podczas UFC 232 Amanda Nunes (17-4) potrzebowała niespełna minuty, by zdetronizować królową i sięgnąć po jej pas. Nunes stała się tym samym pierwszą w historii tej amerykańskiej organizacji zawodniczką, która jednocześnie jest posiadaczką dwóch pasów –  kategorii piórkowej oraz koguciej.

Cyborg przegrała w swojej karierze oprócz tego tylko raz, w 2005 roku, gdy debiutowała w zawodowym MMA. Porażkę odniosła wtedy w starciu z Ericą Paes (3-2).

Nokaut, który Nunes zaserwowała Cyborg zszokował wielu kibiców mieszanych sztuk walki, którzy już wyczekują informacji o ponownym zestawieniu obu zawodniczek. Jednak Dana White szybko studzi ich entuzjazm. Spytany o rewanż Cyborg vs. Nunes, stwierdził:

To była bardzo pewna wygrana. Musimy na spokojnie usiąść i zastanowić się, jakie kolejne starcie zaproponować Cyborg. Na pewno wrócimy z czymś dla niej.

Sama Cyborg, co jest naturalne, chętnie podejmie się walki rewanżowej:

Oczywiście, mogę raz jeszcze zawalczyć z Nunes w każdej chwili, gdy tylko Dana White stwrzy dla nas zestawienie. Kocham walczyć, a to, co się wydarzyło, włożyło w moje serce jeszcze więcej ognia, by wciąż walczyć.

źródło: mmafighting.com