Rywalizacja między Jonem Jonesem (23-1), a Danielem Cormierem (22-1) jest jedną z największych w historii MMA. Co jakiś czas dochodzi do małych wymian słownych w portalach społecznościowych.

Tym razem „Bones” zaczepił Cormiera na Twitterze. Mistrz kategorii półciężkiej wystosował nietypowe pytanie w stronę „DC”.

„Hej @dc_mma czy mogę się pojawić na @MontinWrestlin? @FloWrestling.”

Jones grzecznie zapytał czy może pojawić się na spotkaniu młodych zapaśników, gdzie trenerem jednej z drużyn jest Daniel Cormier. Mistrz kategorii ciężkiej również grzecznie odpowiedział:

„@JonnyBones nie powinieneś przychodzić. Jeśli to zrobisz, wszystko będzie kręciło się wokół nas, a nie o to chodzi. Zbyt wiele wrogości. Uważam, że powinniśmy pozwolić, aby w tym meczu w centrum znalazły się dzieci. Nie byłoby fair względem nich. Przyjdzie na nas czas.”

Zupełnie w innym tonie do rozmowy wtrącił się Ben Askren (18-0), który dał do zrozumienia Jonesowi, że nie jest mile widziany na takich imprezach.

„Większość rodziców nie chce, aby ich dzieci oglądały ćpuna, który potrącił kobietę w ciąży i zbiegł z miejsca zdarzenia.”

źródło: Twitter