Na UFC 241 Daniel Cormier stracił swój pas mistrzowski. Po przegranej mógł liczyć na słowa otuchy ze strony Dany White’a.

Pewien użytkownik reddita opublikował zakulisowy materiał wideo, które możecie zobaczyć poniżej:

Prezes UFC i „DC” znają się bardzo dobrze. Zarządca największej organizacji na świecie wdał się w krótki dialog z byłym czempionem dwóch dywizji:

DW: To była niesamowita walka, niesamowita walka, niesamowita.

DC: Wygrywałem pojedynek na wszystkich kartach punktowych. Na każdej karcie wygrywałem. Wszystkie trzy rundy były dla mnie na dwóch z nich. Jestem pie*dolonym idiotą. – stwierdził reprezentant American Kickboxing Academy.

DW: Dlaczego tak twierdzisz? Stary, słuchaj, Stipe przyszedł, żeby ku*wa wygrać. Ten gość był w świetnej formie, ciągle szedł do przodu i Ty też. Nie widuje się takich starć w wadze ciężkiej, gdzie dwóch pie*dolonych potworów wciąż idzie na siebie i obijają się tak jak Wy. Świetna walka. Wiem, jaki jesteś ambitny.

DC: Jestem ambitny. To dar i moja klątwa. Nie przyjmując porażki, upewniasz się, że nie będzie się zdarzać zbyt często. Myślę, że to właśnie sprawia, że jestem taki dobry, ale też powoduje, że emocje szargają mną zawsze, kiedy coś nie idzie po mojej myśli.

Aktualnie Cormier nie posiada już żadnego pasa i spadł na siódme miejsce rankingu bez podziału na kategorie wagowe.

Zobacz również: Daniel Cormier o przegranej z Miociciem: Trenerzy błagali mnie, żebym wdrożył plan z pierwszej rundy

źródło: reddit