Dana White wątpi w powrót Brocka Lesnara do organizacji UFC

147
essentiallysports.com

Dana White nie wierzy, że Brock Lesnar mógłby wrócić do organizacji UFC. Lesnar w swojej karierze miał okazję dzierżyć pas mistrzowski UFC w wadze ciężkiej.

Niedawno ogłoszono, że Brock Lesnar nie jest już związany kontraktem z WWE i został wolnym agentem. Natychmiast zaczęto się zastanawiać, czy były mistrz UFC w wadze ciężkiej powróci do organizacji. Dana White wypowiedział się na ten temat i stwierdził, że nie widzi żadnego sensu, aby Lesnar wrócił do walk w klatce.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Nie sądzę, żeby Lesnar wrócił. Lesnar zarobił dużo pieniędzy, a patrząc na jego wiek i wszystko inne, po prostu nie sądzę, że Lesnar wróci do UFC. Myślę, że zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest zestawienie Jonesa z Adesanyą aniżeli Jonesa z Lesnarem. Zawsze podkreślam, że walczenie jest dla młodych ludzi. Brock przyszedł do organizacji w momencie, gdy nikt nie wierzył, że przyjdzie i zobacz, czego dokonał. Był mistrzem wagi ciężkiej. Walka z Jonesem byłaby tylko skokiem na kasę, a pieniędzy Lesnar nie potrzebuje. 

stwierdził White.

Lesnar swój ostatni pojedynek dla organizacji UFC stoczył na gali UFC 200, gdzie zmierzył się z Markiem Huntem. Lesnar to z pewnością ogromne nazwisko w świecie MMA i jego powrót wzbudziłby spore emocje, ale Brock ma już 43 lata i wieku się nie oszuka.

Zobacz także: „Ich druga walka byłaby czymś spektakularnym” – Trener Andersona Silvy chciałby zobaczyć rewanż „Spidera” z Adesanyą

źródło: bjpenn.com