Dana White: Zabit Magomedsharipov będzie walczył w ciągu najbliższych trzech miesięcy

66
themaclife.com

Szef UFC Dana White zdradził, że Zabit Magomedsharipov ponownie pojawi się w klatce w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Zabit Magomedsharipov (18-1) nie będzie dobrze wspominał 2020 roku, ponieważ Rosjanin ani razu nie pojawił się w oktagonie. Dwukrotnie próbowano zorganizować jego pojedynek z Yairem Rodriguezem (13-2), ale za każdym razem coś stawało na przeszkodzie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Rodriguez jest obecnie zawieszony w związku z naruszeniem przepisów przez USADA i przez kilka najbliższych miesięcy pozostanie nieaktywny. Według Dany White’a, Rosjaninowi zostanie zaproponowany inny przeciwnik. Szef UFC wyznał, że już niedługo powinniśmy zobaczyć Zabita w oktagonie.

Tak, w ciągu najbliższych trzech miesięcy będziemy świadkami powrotu Zabita do klatki. Znajdziemy dla niego przeciwnika.

Nie wiadomo jeszcze, z kim ewentualnie chciałby się zmierzyć Magomedsharipov. Obecnie nie ma najmniejszego sensu, aby po raz kolejny próbować zorganizować walkę pomiędzy Zabitem a Yairem Rodriguezem. Jedno jest pewne, nadszedł najwyższy czas, aby Rosjanin powrócił do oktagonu.

Magomedsharipov ostatni raz walczył na gali UFC Fight Night 163, gdzie pokonał Calvina Kattara (22-4).

Z kim chcielibyście zestawić Magomedsharipova?

Zobacz także: Shinya Aoki wystąpi na ONE Championship: Unbreakable

źródło: bjpenn.com