Dana White zdradził, kto jego zdaniem jest najlepszym zawodnikiem w historii UFC

94
essentiallysports.com

Dana White podzielił się swoją opinią na temat najlepszego zawodnika UFC w historii, najlepszego obecnego fightera oraz tego, którego kariera może eksplodować w 2021 roku.

W ostatnim wywiadzie dla TMZ Sports, szef UFC został zapytany o kilka rzeczy, w tym o to, kto według niego jest najlepszym zawodnikiem UFC w historii organizacji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl– legalnego polskiego bukmachera

Dana White stwierdził, że ten tytuł przysługuje byłemu mistrzowi UFC w wadze półciężkiej Jonowi Jonesowi (26-1).

Jones obecnie przygotowuje się do swojego debiutu w wadze ciężkiej, który ma nastąpić latem tego roku. „Bones” rządził dywizją półciężką przez ostatnią dekadę, wygrywając z wieloma byłymi mistrzami i czołowymi pretendentami.

Szef UFC został następnie zapytany o to, kto jego zdaniem jest w tej chwili najlepszym zawodnikiem UFC.

Khabib Nurmagomedov.

odpowiedział White.

Khabib Nurmagomedov (29-0) ogłosił swoje odejście na emeryturę zaraz po zwycięstwie przez poddanie nad Justinem Gaethje (22-3) na UFC 254. Szef UFC ma jednak nadzieję, że uda mu się namówić „The Eagle” na ostatnią walkę.

Dana White został następnie zapytany o to, który zawodnik jego zdaniem może namieszać w 2021 roku.

Khamzat Chimaev.

Khamzat Chimaev (9-0) powróci do oktagonu 13 marca na kluczowy pojedynek w wadze półśredniej z odwiecznym pretendentem do tytułu Leonem Edwardsem (18-3). Jeśli „Borz” wygra tę walkę, znajdzie się w pierwszej piątce rankingu wagi półśredniej.

Zobacz także: Wciąż uważam, że jestem numerem jeden – Uros Jurisic zabiera głos po porażce z Shamilem Musaevem na KSW 58

źródło: bjpenn.com