Najbliższa przyszłość byłego pretendenta do pasa wagi piórkowej KSW, Daniela Rutkowskiego, jest już jasna. Polak podpisał nową umowę z największą organizacją nad Wisłą! O wszystkim możemy przeczytać w mediach społecznościowych.

Daniel Rutkowski (15-3) związany jest z KSW od 2021 roku. W tym czasie stoczył tam cztery pojedynki – w tym o mistrzowskie trofeum – wypełniając tym samym kontrakt. Tuż po zakończeniu umowy, wspominał o negocjacjach z łącznie sześcioma organizacjami, wliczając w to także te zagraniczne.

Zobacz także: „Może czas wylecieć?” – Daniel Rutkowski z ofertami od sześciu organizacji, w tym UFC!

Koniec końców popularny „Rutek” dogadał się jednak z przestawicielami nadwiślańskiej promocji, podpisując nowy kontrakt na kilka starć. Oznacza to, że nadal będziemy mogli obserwować jego poczynania na naszym rodzimym podwórku.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na ten moment Rutkowski zajmuje drugą pozycję w oficjalnej klasyfikacji kategorii do 66 kilogramów. Nieznane są natomiast szczegóły związane z kolejnym występem. Jeżeli udało się dojść do porozumienia w kwestii umowy, to bardzo możliwe, iż w niedalekiej przyszłości pojawią się również informacje dotyczące zestawienia z jego udziałem.

Źródło: Twitter/KSW