Darren Till stwierdził, że gdyby doszło do walki pomiędzy Colbym Covingtonem a LeBronem Jamesem, to „Chaos” rozerwałby gwiazdę NBA na strzępy.

Jak już informowaliśmy, ostatnimi czasy doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Colbym Covingtonem a gwiazdą drużyny Los Angeles Lakers, LeBronem Jamesem. Koszykarz stwierdził, że „Chaos” popełniłby duży błąd, gdyby obaj spotkali się w ringu. Te słowa bardzo zdenerwowały Covingtona, który odpowiedział, że LeBron nie wytrzymałby z nim nawet dziesięciu sekund.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Darren Till przyglądając się sytuacji postanowił za pośrednictwem Twittera napisać swoją opinię na ten temat. Anglik stwierdził, że gdyby doszło do walki pomiędzy Covingtonem a Jamesem, to „Chaos” bez problemu poradziłby sobie z gwiazdą NBA.

Proszę, powiedzcie mi, że się przesłyszałem, iż LeBron James powiedział, że Colby Covington narobiłby w spodnie, jeśli miałby wyjść z nim do ringu? Colby może być dupkiem, w rzeczywistości zabawnym dupkiem, ponieważ tak wielu ludzi uwielbia się obrażać, ale Colby Covington rozerwałby LeBrona Jamesa na strzępy…”

Wielu ludzi nie przepada za Colbym Covingtonem z powodu tego co mówi o innych fighterach, ale trzeba przyznać, że jest on jednym z najlepszych zawodników na świecie.

Zobacz także: Adesanya o mistrzowskim starciu z Costą: „Sprawię, że ta walka będzie wyglądać na bardzo łatwą”

źródło: bjpenn.com