Michael Bisping zdradził, że Darren Till 10 tygodni przed walką z Derekiem Brunsonem doznał zerwania więzadła krzyżowego w kolanie. 

Darren Till (18-4) w ostatni weekend został pokonany w trzeciej rundzie przez Dereka Brunsona (23-7). Anglik nie pokazał się z najlepszej strony i finalnie został poddany przez swojego przeciwnika. Choć wielu było zawiedzionych występem Tilla, Michael Bisping zdradził, że „The Gorilla” przystąpił do walki po zerwaniu więzadeł krzyżowych zaledwie 10 tygodni przed pojedynkiem z Brunsonem.

Poszedłem za kulisy, żeby zobaczyć Darrena po walce, był oczywiście bardzo rozczarowany, ale był mężczyzną. Był sfrustrowany i to zrozumiałe. Spędziłem około 30 minut z nim i Colinem Heronem, po prostu rozmawiając z nim i dając mu kilka rad. Być może łamię tutaj pewien kodeks, ale Darren zerwał ACL około 10 tygodni temu i nigdy o tym nie wspomniał.

stwierdził Bisping.

Należy zaznaczyć, że ani Till, ani nikt z jego teamu nie potwierdził na ten moment, że taka kontuzja miała miejsce. Nie wiadomo również jak poważny jest to uraz. Jeśli jednak te informacje się potwierdzą, to Anglik wypadnie z oktagonu na jakiś czas.

źródło: YouTube.com/BT Sport