DONIESIENIA: Karolina Owczarz wystąpi na KSW 47 w Łodzi

(Foto: Szymon Łabacki / InTheCage.pl)

Ponownie w Łodzi pod flagą KSW zawalczy Karolina Owczarz, pięściarka i była reporterka Polsatu Sport, która w 2018 roku zadebiutowała w formule MMA.

Organizacja nie ogłosiła jeszcze oficjalnie udziału Karoliny Owczarz (1-0) w KSW 47, ale nasze źródła potwierdzają wiadomość o następnej walce tej zawodniczki.

Karolina Owczarz powróci do klatki KSW po roku od swojego debiutu na gali z numerem 42, która odbyła się w Łodzi. W swojej pierwszej walce w formule MMA Owczarz pokonała faworyzowaną Paulinę Raszewską (1-1), dusząc ją w pierwszej minucie rundy otwarcia.

Zobacz także: Karolina Owczarz udanie debiutuje na KSW 42, dusi Pauline Raszewską

Spodziewaliśmy się występu Karoliny na ostatniej ubiegłorocznej gali KSW, która odbyła się w grudniu, ale ostatecznie do jej walki nie doszło.

W kuluarach mówi się, iż najbliższa rywalka zawodniczki Shark Top Team nie należy do łatwych, ale, jak przekonaliśmy się w ubiegłym roku, Owczarz świetnie radzi sobie w roli underdoga.

W walce wieczoru KSW 47 dojdzie do starcia dwóch olbrzymich sił. Naprzeciw siebie staną najsilniejszy człowieka na Ziemi, Mariusz Pudzianowski, oraz debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki. W innej z głównych walk wieczoru dojdzie do hitowego starcia pomiędzy byłymi mistrzami wagi półśredniej, Borysem Mańkowskim i Dricusem du Plessis.

Gala odbędzie się 23 marca w Łodzi. Bilety na KSW 47 już w sprzedaży w serwisie eBilet.pl.