DONIESIENIA: KSW 51 w Zagrzebiu!

21

Wiele spekulacji dotyczyło kolejnej gali KSW, a dokładnie jej położenia. Długo mówiło się o Bałkanach, a następnie o „powrocie” do Polski. Teraz już niemal mamy pewność. KSW zadebiutuje w Chorwacji.

Udało nam się nieoficjalnie potwierdzić informację podaną przez portal fightsite.hr o kolejnej gali KSW, która ma się odbyć 9 listopada w chorwackiej Arena Zagreb, mogącej pomieścić 15 tysięcy widzów.

Otrzymaliśmy wiele wsparcia od Zagrzebia, co było bardzo ważne. Burmistrz Milan Bandic udzielił nam swojego wsparcia, oraz obiecał pomóc we wszystkich niezbędnych kwestiach. KSW przyjeżdżające do Zagrzebia to wielka sprawa dla chorwackiego i regionalnego rynku sztuk walki, ale także dla polskiej organizacji, która otwiera nowy rynek.

– powiedział portalowi Fight Site Ivan Dijakovic, który ponoć udał się do Zagrzebia z Martinem Lewandowskim.

W poniedziałek Lewandowski zwiedził Zagreb Arena, gdzie odbędzie się gala, i odbył serię spotkań na różnych szczeblach związanych z samą organizacją imprezy

– czytamy na Fight Site.

To kolejny kraj po Anglii i Irlandii, do którego KSW postara się przenieść swój sukces. Biorąc pod uwagę miejsce, możemy z pewnością spodziewać się takich nazwisk jak Soldic, Racic, Ilic, Jun, Pejic, Bekavac czy Satoshii Ishii.

źródło: fightsite.hr