Możliwe, że niebawem możemy spodziewać się kolejnego pojedynku z udziałem Marcina Bandla. Jak informuje francuski La Sueur – Polak ma zawalczyć 25 maja, podczas rozgrywanego w Holandii Brave CF 83.

Marcin Bandel (22-8-1) jest byłym czempionem bahrajńskiej organizacji. Mistrzowskie trofeum wywalczył w październiku 2022 roku, kiedy to szybko i bardzo efektownie poddał Ismaila Naurdieva (23-7). Do pierwszej obrony przystąpił nieco ponad rok później, jednakże konfrontacja ta nie zakończyła się po jego myśli. Niepokonany Kamal Magomedov (11-0) rozbił go przed końcem pierwszej odsłony.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wygląda na to, że popularny „Bomba” jest już głodny kolejnych wyzwań. Według ustaleń francuskiego portalu, do akcji ma on powrócić już pod koniec maja! Podczas Brave CF 83 podejdzie do rywalizacji ze znanym z wcześniejszych startów chociażby w Bellatorze, czy OKTAGON MMA – Alexem Lohore (23-10).

Zobacz także: Kolejna walka w wadze ciężkiej dodana do rozpiski XTB KSW 94

Kariera Lohore znalazła się w ostatnich miesiącach na zakręcie. Francuz przegrywał w dwóch minionych pojedynkach. W maju 2023 roku zmuszony był uznać wyższość Davida Kozmy (32-13), a kilka miesięcy później został jeszcze rozbity przez trenującego na co dzień w poznańskim ANKOS MMA Iona Surdu (14-6).

Źródło: X/La Sueur, fot. Brave CF