Autor jednego z najlepszych nokautów w 2020, Joaquin Buckley, stanie przed szansą wejścia do najlepszej piętnastki wagi średniej! Jak podaje Marcel Dorff – powołując się na francuskie La Sueur – trzeciego września skrzyżuje rękawice z Nassourdinem Imavovem.

Na początku września bieżącego roku, amerykański gigant po raz pierwszy w historii zorganizuje swoje wydarzenie nad Sekwaną. Accor Arena będzie miejscem, w którym wszystko się rozegra. Zainteresowanie całym eventem wydaje się być dość spore – wyraźnie widać to po liczbach, jakie konkretne zestawienia generują w przestrzeni internetowej, czy chociażby tempie sprzedaży biletów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jak się teraz okazuje, dojdzie tam do startu dobrze znanego z naszego rodzimego podwórka, Nassourdine’a Imavova (11-3). Ten w przeszłości zaliczał występy nad Wisłą pod takimi organizacjami, jak TFL, czy FEN, a obecnie jest jednym z topowych fighterów UFC, zasiadając tam na 13. pozycji w oficjalnej klasyfikacji dywizji do 84 kilogramów.

Przy najbliższej okazji, z miejsca tego spróbuje strącić go Joaquin Buckley (15-4). „New Mansa” podejdzie do tej rywalizacji napędzony serią trzech zwycięstw. Po raz ostatni widziany był w oktagonie, w czerwcu tego roku. Zmierzył się wówczas z Albertem Duraevem (15-4), finalnie pokonując go przed końcowym gongiem (przerwanie lekarskie).

Źródło: Twitter/Marcel Dorff