Fatalne wieści dotyczące najbliższej przyszłości Abusa Magomedova. Jak podaje dziennikarz związany z Eurosportem, Marcel Dorff, starcie byłego zawodnika KSW z Geraldem Meerschaertem nie dojdzie do skutku.

Po udanym starcie w KSW, Abus Magomedov (25-4-1) postanowił zmienić swoją ścieżkę, wiążąc się z globalnym potentatem. Do tamtejszej klatki jak dotąd wchodził jednokrotnie – we wrześniu minionego roku ekspresowo rozbił Dustina Stoltzfusa (14-5). Do akcji miał powrócić w lutym 2023, krzyżując rękawice z doświadczonym i dobrze znanym polskim kibicom – Geraldem Meerschaertem (35-15).

Zobacz także: Abus Magomedov zawalczy z Geraldem Meerschaertem na lutowym UFC

W mediach społecznościowych grupy menadżerskiej prowadzącej interesy Magomedova pojawiła się jednak informacja, iż pojedynek ten zostaje przeniesiony na inny termin – konkretnie 18 marca, czyli numerowaną galę UFC 286, która ma mieć miejsce w Londynie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez UFD GYM (@ufd_gym)

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dosłownie kilka godzin później w przestrzeni internetowej pojawiły się jednak wieści, iż walka ta w ogóle nie dojdzie do skutku. Marcel Dorff informuje, że Abus nie zdoła do tego czasu otrzymać stosownego dokumentu. To już więc jego czwarta potyczka od grudnia 2021 roku, która zostaje odwołana.

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Instagram/UFD GYM, Twitter/Marcel Dorff