Fani znad Wisły wyczekują na 4 września, bowiem właśnie wtedy do klatki miał powrócić Jan Błachowicz, przed którym stoi wyzwanie w postaci doświadczonego Brazylijczyka – Glovera Teixeiry. Choć lokalizacja gali z numerem 266 nie została jeszcze nawet ujawniona, możliwe, iż zmieni się także jej termin. 

Jak udało się ustalić Brettowi Okamoto z ESPN (które bezpośrednio współpracuje z amerykańskim gigantem), aktualne zawiłości z pojedynkiem Darrena Tilla (18-3-1) z Derekiem Brunsonem (22-7) mogą się bezpośrednio przyczynić do zmian w terminarzu UFC. Dotknięta przez to ma zostać gala UFC 266, której data może ulec zmianie.

„Nieoficjalnie, ale wygląda na to, że pięciorundowa batalia pomiędzy Darrenem Tillem oraz Derekiem Brunsonem, do której pierwotnie miało dojść 14 sierpnia, przenosi się na 4 września. Londyn jest docelową lokalizacją.”

„Jeśli do tego oficjalnie dojdzie, UFC 266 zostanie przeniesione na inny termin.”

Póki co – oczywiście – nie wiadomo, jaka miałaby być potencjalnie nowa data.

Zobacz także: Bohaterowie gali UFC Vegas 28 twarzą w twarz [WIDEO]

Walką wieczoru UFC 266 jest konfrontacja pomiędzy aktualnym czempionem dywizji do 93 kilogramów, Janem Błachowiczem (28-8) a Gloverem Teixeirą (32-7), który drogę do czempionatu utorował sobie pięcioma kolejnymi triumfami.

Źródło: Twitter/Brett Okamoto