W sobotę Scott Askham został mistrzem KSW w kategorii średniej. Rywali na horyzoncie raczej brakuje.
Maciej Kawulski zadał fanom następujące pytanie:
„Jakieś pomysły? Nie chce zrzucać na was swojej roboty, ale kiedy o nim myślę to zaczynam się jej bać. Scott Askham, who’s next?”
Jeden z użytkowników instagramy oznaczył Dricusa du Plessisa i zapytał go, czy podjąłby Anglika. „Stillknocks” bez zawahania wyraził chęć skrzyżowania rękawic z świeżo upieczonym czempionem:

„W każdej chwili!”
skwitował Afrykaner.
Du Plessis aktualnie jest po przegranej z Roberto Soldiciem, który zrewanżował się za poniesioną pół roku wcześniej porażkę, odzyskując tym samym tytuł mistrzowski. Dalszy występy czempiona EFC w limicie do 170 funtów są policzone. Zawodnik zapowiedział, że na stałe żegna się z dywizją półśrednią. Nie dane nam było obejrzeć go pod banderą KSW w kategorii średniej.
źródło: instagram















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)






