EFC 83 z udziałem Dricusa Du Plessisa – ceremonia ważenia [WIDEO]

373

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo ceremonii ważenia przed galą EFC 83: Du Plessis vs. Lesar, na której były mistrz i zawodnik KSW, Dricus Du Plessis będzie bronił swojego pasa kategorii średniej EFC w walce wieczoru gali, która odbędzie się w Pretorii w RPA.

Rywalem Afrykanera będzie jego rodak, niepokonany zawodowo, ani na amatorstwie Brendan Lesar. Zawodnik ten w ostatniej walce pokonał byłego zawodnika UFC, a zarazem byłego rywala Dricusa, Garetha McLellana, gwarantując sobie tym samym tytuł mistrza tymczasowego kategorii średniej. Pas taki został powołany ze względu na występy Du Plessisa w KSW.

Prezentacja sylwetek zawodników wspomnianych zawodników oraz ich face to face możecie śledzić po 15 minucie i 30 sekundzie czasu trwania poniższego linku.

Karta pojedynków opiewać będzie łącznie na 11 pojedynków, w tym dwie walki mistrzowskie. Poza panami, o pas mistrzowski powalczą także panie w limicie kategorii muszej. Galę można będzie śledzić za pośrednictwem oficjalnej telewizji organizacji EFC Worldwide. Start wydarzenia jutro o godzinie 16:30.