Początkiem marca miejsce będzie miało CAVEMMA 4, do którego dojdzie w Jastrzębiu-Zdroju. Przedstawiciele zaczynają odkrywać pierwsze karty – właśnie ogłoszono eliminator do pasa wagi półciężkiej. Adam Kowalski zmierzy się w ramach niego z Ederem de Souzą.

Adam Kowalski (14-7-1) ostatni pojedynek stoczył w marcu minionego roku. Podczas drugiej edycji CAVEMMA stanął w szranki z Michałem Pasternakiem (16-9) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich. Powrócił tym samym na właściwe tory po wcześniejszej przegranej doświadczonej z rąk Mario Zgeli (7-2).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Kolejną okazję do wejścia do klatki będzie miał już 1 marca 2024 roku. Na CAVEMMA 4 stanie w szranki z byłym mistrzem FEN-u Ederem de Souzą (19-10). Zwycięzca tego pojedynku następnie przystąpi do walki o pas, więc każdy na pewno da z siebie wszystko.

De Souza po pas FEN MMA sięgnął w październiku 2021 roku, efektownie poddając Marcina Wójcika (19-8). Od tego momentu przegrywał jednak w trzech kolejnych walkach – dwa razy w Polsce oraz jednokrotnie poza granicami naszego kraju.

Transmisja zbliżającego się wydarzenia dostępna będzie wyłącznie w serwisie MEGOGO.

Zobacz także: MEGOGO wyłącznym nadawcą CAVEMMA w Polsce

Źródło: X/CAVEMMA