Serwis MEGOGO został wyłącznym nadawcą walk CAVEMMA w Polsce, a także w Ukrainie, Rumunii, Kazachstanie i wielu innych krajach. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Już 1 marca na gali CAVEMMA 4: Blood Circle w Jastrzębiu-Zdroju w klatce pojawi się plejada zawodników znanych z występów w UFC, Bellatorze, KSW i wielu innych czołowych organizacji MMA z całego świata. Ogłoszenia walk będą publikowane w kolejnych dniach w mediach społecznościowych CAVEMMA oraz MEGOGO.

W związku z pozyskaniem naszego nowego partnera medialnego z tak silną pozycją na wielu rynkach, wierzę w mocne zaznaczenie na nich naszej obecności. Wspólne plany rozwoju CAVEMMA oraz MEGOGO wybiegają w przyszłość, a długofalowa współpraca to gwarancja stałego podnoszenia zarówno jakości sportowej, jak i początek budowania pozycji CAVEMMA nie tylko na rynku rodzimym, ale i międzynarodowym.

mówi Marcin Dyga, właściciel CAVEMMA 

Jeszcze nie zakończyliśmy rozgrzewać fanów sportu za pomocą piłki nożnej w ramach Pucharu Narodów Afryki, a już możemy się cieszyć z kolejnego wydarzenia sportowego, jakie trafi na MEGOGO. Sporty walki są niezwykle popularne w naszym kraju. Dlatego cieszymy się, że pokażemy najnowszą galę CAVEMMA. Będziemy też promować imprezę w całym regionie, gdzie mamy prawa do transmisji.

twierdzi Artur Pacuła, CEO MEGOGO Polska.

Zobacz także: Krajobraz po bitwie – KSW 90

Szczegóły dotyczące modelu dystrybucji, ceny oraz pełna lista krajów do transmisji zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Informacja prasowa, fot. Materiały prasowe CAVEMMA