Evgeny Goncharov przez TKO w trzeciej rundzie pokonał Daniela Omielańczuka. Rosjanin kontrolował praktycznie cały pojedynek i nie dał sobie zrobić krzywdy.

1 runda:

Pierwsza runda rozpoczęła się od dwóch lowkicków na łydkę wycelowanych w łydkę Goncharova. Daniel od początku zaczął wywierać presję, ale Goncharov skarcił go sierpowym, który zrobił wrażenie na Omielańczuku. Daniel wciąż był skupiony na tym, aby okopywać nogę wykroczną Goncharova. Próba wysokiego kopnięcia zablokowana przez Goncharova, a następnie Omielańczuk znalazł się na plecach. Goncharov obija ciosami z góry tułów Daniela oraz próbuje uderzać krótkimi łokciami w głowę Polaka. Danielowi udało się wstać i obaj zawodnicy zaczęli walczyć w klinczu przy siatce. Klincz zerwany i walka przeniosła się na środek oktagonu. Do końca pierwszej rundy już nic się nie działo.

2 runda:

Dobre kopnięcia na tułów i łydkę ze strony Daniela, ale Goncharov momentalnie idzie po sprowadzenia i sprowadza Omielańczuka do parteru. Goncharov wykazuje aktywność i uderza ciosami w tułów swojego przeciwnika. Daniel stara się wymusić pasywność u Goncharova, ale nie idzie mu to najlepiej, ponieważ Goncharov regularnie uderza Omielańczuka krótkimi ciosami w tułów oraz w głowę. Goncharov w pełni kontroluje przebieg walki z góry i wciąż jest bardzo aktywny, trafiając kolejnymi ciosami i łokciami w głowę Daniela.

3 runda:

Od razu po rozpoczęciu rundy Goncharov poszedł po sprowadzenie i sprowadził Omielańczuka do parteru. Nieudana próba gilotyny ze strony Goncharova, ale niczego to nie zmienia, bo Goncharov zajmuje plecy Daniela i obija jego głowę mocnymi ciosami młotkowymi. Sędzia przygląda się całej sytuacji i jest bliski przerwania walki. Daniel nie wykazuje żadnej aktywności i sędzia przerywa pojedynek w trzeciej rundzie.