Rafał Haratyk po bardzo ciężkim pojedynku pokonał Azamata Bekoeva. Polak w trzeciej rundzie zmusił swojego przeciwnika do odklepania! 

1 runda:

Od początku pierwszej rundy obaj zawodnicy zaczęli wykazywać dużą aktywność. Haratyk trafił Bekoeva lewym prostym, ale również nadział się na kontrę ze strony Bekoeva. Bekoev wyłapał nogę Rafała i udało mu się sprowadzić Polaka do parteru. Po kilkunastu sekundach Polakowi udało się wstać, ale nie na długo, ponieważ Bekoev docisnął Haratyka do siatki i ponownie sprowadził go do parteru. Rafał stara się wymusić pasywność u swojego przeciwnika, ale Bekoev uderza pojedynczymi ciosami w tułów Polaka. Rafałowi po raz kolejny udało się wstać, ale Bekoev ponownie momentalnie sprowadził Haratyka na ziemię. Rafałowi udało się po raz kolejny wstać spod Bekoeva, ale znów Bekoev po chwili sprowadza Haratyka na ziemię i kończy rundę będąc na górze.

2 runda:

Wysokie kopnięcie ze strony Bekoeva zostało zablokowane przez Haratyka, który momentalnie skontrował przeciwnika kopnięciem na tułów. Dobry lewy-prawy w wykonaniu Bekoeva. Te ciosy doszło do celu. Świetny lewy prosty ze strony Rafała. Bekoev czuje, że Rafał zaczyna mieć przewagę w stójce, więc wyłapuje nogi Haratyka i sprowadza go na ziemię. Haratyk stara się ulokować kilka ciosów z dołu na głowie Bekoeva i kilka tych ciosów doszło do celu. Bekoev wciąż jest z góry i obija tułów Polaka, a co jakiś czas uderza ciosem młotkowym w głowę Rafała. Bekoev utrzymuje Polaka w parterze i wykazuje aktywność pomimo tego, że Haratyk również trafia kilkoma ciosami z dołu. Bekoev również drugie starcie kończy, będąc na górze.

3 runda:

Rafał trzecią rundę rozpoczął od tego, że zaczął częściej uderzać lewym prostym, a w odpowiedzi otrzymał cios podbródkowy. Bekoev spróbował obalić Rafała, ale Haratyk świetnie wybronił to sprowadzenie i obaj zawodnicy zaczęli walczyć w klinczu. Świetne kolano ze strony Haratyka! Bekoev padł na kolana, po chwili wstał, ale widać, że chodzi na miękkich nogach. Rafał zaczyna zasypywać Bekoeva ciosami w parterze i Polak znalazł się w pozycji bocznej. Haratyk uderza łokciami w głowę Bekoeva, który nie jest obecnie w stanie nic zrobić. Haratyk złapał duszenie będąc na górze, Bekoev bronił się przez chwilę, ale odklepał to poddanie!

Rafał Haratyk pokonał Azamata Bekoeva przez poddanie w trzeciej rundzie!