Po wypadnięciu Jonathana Pearce’a ze starcia z Bryce’em Mitchellem na UFC 288, przedstawiciele organizacji zmuszeni byli znaleźć zastępstwo. Rękawice podjął niepokonany dotychczas Movsar Evloev.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W ostatnich dniach byliśmy świadkami prawdziwego wysypu kontuzji, a co za tym idzie – wypadnięć poszczególnych fighterów z pojedynków. Zalicza się do nich również Jonathan Pearce (14-4), który przy okazji gali z numerem 288 miał stanąć w szranki z powracającym po pierwszej przegranej w karierze, Bryce’em Mitchellem (15-1).

Zobacz także: Bryce Mitchell bez rywala na UFC 288

Na szczęście szybko udało się znaleźć zastępstwo dla zajmującego 11. lokatę w klasyfikacji kategorii piórkowej zawodnika. Szóstego maja podzieli on oktagon z wyżej notowanym, niepokonanym dotychczas na zawodowstwie, Movsarem Evloevem (16-0). Informacja ta oficjalnie została już ogłoszona podczas transmisji wczorajszego UFC Kansas City.

Mitchell był już kiedyś zestawiony z Evloevem. Ich potyczka miała pierwotnie rozegrać się w listopadzie minionego roku. Rosjanin zmuszony był jednak wtedy wycofać się ze względu na uraz, więc nareszcie będą okazję udowodnić sobie, kto jest lepszy.

Źródło: sports.yahoo.com