Wygląda na to, że interesująca walka w wadze piórkowej, która miała się rozegrać przy okazji gali z numerem 288, niestety nie dojdzie do skutku. Portal MMA Fighting informuje, że Jonathan Pearce nabawił się kontuzji, w związku z czym nie jest w stanie przystąpić do potyczki z Brycem Mitchellem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Newark to miasto, które początkiem maja przywita organziację UFC. Rozpiska 288. edycji zapowiada się bardzo dobrze, jednakże niestety nie udało się doprowadzić wszystkich walk do samego końca. Jonathan Pearce (14-4), który miał w tym terminie przystąpić do batalii z Brycem Mitchellem (15-1), nabawił się urazu, który eliminuje go z uczestnictwa w wydarzeniu. Póki co brak szczegółów związanych z kontuzją.

Zobacz także: Jonathan Pearce rywalem Bryce’a Mitchella na UFC 288

Dla Mitchella miał to być pierwszy występ po jedynej jak dotąd porażce w zawodowej karierze. W grudniu minionego roku stanął on w szranki z idącym jak burza Ilią Topurią (13-0), który brutalnie go porozbijał, a następnie zmusił do odklepania przed końcem drugiej odsłony. Amerykanin długo nie mógł się pogodzić z przegraną, natomiast ostatecznie jakoś przgryzł jej gorycz i teraz zmotywowany chce przystępować do kolejnych wyzwań.

Źródło: MMA Fighting