Dominik Zadora udanie odzyskał pas mistrzowski, jednogłośnie pokonując Wojciecha Wierzbickiego.

Runda 1:

Mnóstwo niskich kopnięć w wykonaniu Dominika Zadory na rozpoczęcie walki mistrzowskiej. Wojciech Wierzbicki oddał tym samym, po chwili były mistrz kombinacją kopnięć, raz niskim i po chwili wysokim potraktował rywala. Dobra akcja 1-2 Zadory. Klincz, dwa kolana i łokieć w wykonaniu Dominika. Dwa dobre sierpowe i wysokie kopnięcie po stronie byłego czempiona. Wierzbicki spróbował prawego cepa, jednak w kontrze otrzymał mocne uderzenia i kopnięcie od rywala. Wymiana na niskie kopnięcia.

Runda 2:

Spokojnie od początku drugiej rundy. Wierzbicki nieśmiało podszedł do rywala, próbując kombinacji ciosami, po chwili jednak potraktował pretendenta kombinacją niskich kopnięć na wykroczną nogę. 1-2 Zadory i niskie kopnięcie, dwa middlekicki. Prawy Wojciecha. Dobry lewy prosty Zadory posłał przeciwnika na deski! Lewy pretendenta, coraz więcej ciosów i kombinacji bokserskich dochodziło do głowy mistrza. Niskie kopnięcie. Próba kombinacji w wykonaniu Wierzbickiego.

Runda 3:

Wierzbicki rozpoczął od middlekicka. Trzy kopnięcia w kombinacji Zadory. Mistrz odpowiedział niemal bliźniaczą akcją. Prawy Dominika. Lewy prosty Wierzbickiego, kombinacja kickbokserska pretendenta. Head kick Zadory. Sporo niskich kopnięć Dominika. Kombinacja 1-2, low czempiona. Dwa ciosy contendera.

Runda 4:

Wierzbicki rozpoczął od kopnięcia, Zadora z akcjami bokserskimi. Kombinacja sierpów pretendenta i kolano w korpus. Próba uderzeń na tułów po stronie Zadory. Kopnięcie na kopnięcie. Klincz złapany przez Dominika. Dwa mocne sierpowe mistrza. Kolejne lowkicki i sierpowe w wykonaniu pretendenta. Middlekick wrocławianina. Mocne akcje Zadory na zaakcentowanie rundy.

Runda 5:

Cztery proste Zadory, niskie kopnięcie Wierzbickiego. Krótkie proste Zadory. Frontkick pretendenta. Ciosy na tułów w wykonaniu mistrza. Prawy sierpowy wrocławianina. Coraz więcej łapania klinczu w konsekwencji zmęczenia. Niskie kopnięcie Zadory, kombinacja podwójnymi lowkickami Wojciecha. Kolano na tułów w wykonaniu Dominika. Prawy sierpowy, kopnięcie Wierzbickiego. Mocna kombinacja prostych, kolana i niskiego kopnięcia w wykonaniu Zadory.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Dominika Zadorę, jako zwycięzcę, punktując 3x 50-45.

W ten sposób, Dominik Zadora udanie odzyskał tytuł mistrzowski organizacji FEN w K1.