Podczas 6 edycji gali Nagród Bukmacherskich za rok 2023, Fortuna decyzją branżowych ekspertów, okazała się najlepsza w oferowaniu zakładów na sporty walki oraz tenis. Te dwie kategorie biją w Polsce rekordy popularności w obstawianiu. Historycznie operator jest liderem klasyfikacji generalnej nagród, w której zdobył łącznie już 20 wyróżnień!

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W obu zwycięskich dla Fortuny kategoriach, firma jest prawdziwym dominatorem. Zarówno w tenisie, jak i sportach walki, to trzecie zwycięstwo z rzędu. Warto jednak dodać, że operator nominowany był w większości z kilkunastu możliwych kategorii, co pokazuje doświadczenie, uniwersalność i kompleksowość oferty Fortuny.

Tenis, to dla bukmacherów od lat sport numer 2 (po piłce nożnej) pod kątem przyjmowanych stawek. Obecnie na zwiększenie popularności tenisa w zakładach dodatkowy wpływ mają sukcesy Igi Świątek, Huberta Hurkacza, Magdy Linette, czy ostatnio Magdaleny Fręch. Tu Fortuna zdecydowanie dominuje w zakresie zakładów na żywo, które dodatkowo uatrakcyjnione są bogatym wachlarzem dostępnych transmisji na żywo i wysokimi kursami.

fot. Materiały prasowe

Pełną argumentację wszystkich nominacji i zwycięstw we wszystkich kategoriach nagród, znaleźć można na stronie organizatorów i ekspertów polskich zakładów sportowych LegalniBukmacherzy.pl. Warto spojrzeć dlaczego Fortuna jest dobrym wyborem dla pełnoletnich koneserów bukmacherskiej rozrywki.

Zobacz także: Były mistrz UFC wchodzi do gry! Grapplingowe starcie De Fries vs. Barnett na KSW EPIC

Patronem medialnym Nagród Bukmacherskich 2023 jest Przegląd Sportowy Onet, gdzie już wkrótce pojawi się obszerna relacja z wydarzenia.

Informacja prasowa