Francis Ngannou wypowiedział się na temat potencjalnego pojedynku z Jonem Jonesem. Francuz zdradził, iż to nie byłaby łatwa walka.

Jon Jones (26-1) jakiś czas temu ogłosił, iż zamierza kontynuować swoją karierę w wadze ciężkiej. Francis Ngannou (15-3) momentalnie wyraził zainteresowanie stoczeniem pojedynku z byłym mistrzem UFC w kategorii półciężkiej. Francuz jednak najprawdopodobniej stoczy swoją kolejną walkę ze Stipe Miociciem (20-3), a Dana White potwierdził, że do tego starcia może dojść w kwietniu 2021 roku.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ngannou w rozmowie z MMAFighting postanowił jednak zdradzić, jak jego zdaniem przebiegłaby potencjalna walka z Jonem Jonesem.

Myślę, że byłbym dla niego dobrym przeciwnikiem. On teraz przybiera na wadze. Wydaje się być naprawdę duży i silny, ale myślę, że pasowałby mi jako przeciwnik. Ma pewne dobre umiejętności, które mogą dorównać mojej sile. Byłoby inaczej.

stwierdził Ngannou.

Francuz wie o tym, że pojedynek z Jonem Jonesem byłby bardzo ciężki. Jak stwierdził Ngannou, Jones jest niezwykle uzdolnionym zawodnikiem i posiada spore umiejętności zarówno w parterze, jak i stójce. „Predator” chciałby jednak w przyszłości zmierzyć się z byłym mistrzem UFC w kategorii półciężkiej i jest przekonany również o tym, iż kibice chętnie obejrzeliby to starcie.

Jest to oczywiście coś, co każdy chciałby zobaczyć.

podsumował.

Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Zobacz także: „Będę na niego naciskał tak mocno, jak tylko potrafię” – Prezes UFC zapowiada spotkanie z Khabibem. Rewanż z McGregorem na horyzoncie?

źródło: bjpenn.com