Frankie Edgar zabrał głos po bolesnej porażce na UFC w Korei

170
źródło: Jasmin Frank-USA TODAY Sports

Były mistrz kategorii lekkiej – Frankie Edgar (23-8-1) przemówił po bolesnej porażce na gali UFC w koreańskim Busan, kiedy padł po ciosach Koreańskiego Zombiego. [OPIS WALKI + WIDEO]

Gdy Brian Ortega wypadł z walki wieczoru gali UFC w koreańskim Busan, Frankie Edgar nie zastanawiał się ani chwili i natychmiast zdecydował się wziąć pojedynek z Koreańskim Zombiem w zastępstwie.

Walki jednak były mistrz nie będzie dobrze wspominać, gdyż został okrutnie porozbijany przez Koreańczyka. Były mistrz kategorii lekkiej wydał oświadczenie za pomocą mediów społecznościowych, w którym napisał:

 „Cóż, nie tak planowałem przyjechać tutaj do Korei Południowej, ale wygrywam jak mężczyzna i także przegrywam jak mężczyzna. Czapki z głów dla Koreańskiego Zombiego za wspaniały występ. Myślę, że to dobry czas, żeby ściąć te pieprzone włosy. Dziękuję mojej rodzinie, teamowi, fanom za miłość i wsparcie. #Fe”

Porażka z Koreańczykiem to druga z rzędu przegrana walka i trzecia w ostatnich czterech występach dla Frankiego. Na styczeń zawodnik szykował się do debiutu w kategorii koguciej z Corym Sandhagenem, jednak niemalże pewne jest, iż do tej potyczki nie dojdzie, przynajmniej w najbliższym czasie.

źródło: Twitter