Tak jak od wielu lat, tak i teraz nie ma żadnej zmiany na fotelu lidera, jeśli mówimy o organizacji, która zgarnia statuetkę za najlepszą galę roku.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W połowie roku chyba nikt nie miał wątpliwości, która gala zostanie galą roku. Było jasne, że ogrom wydarzenia jakim była ponowna wizyta KSW na PGE Narodowym, zapisze się w naszej pamięci nie tylko jako event roku, ale najlepsza gala od 2017 roku, czyli pierwszej gali spod szyldu „Colosseum”, a jednak…

…tak się nie stało! Nasza redakcja niejednomyślnie, ale zdecydowaną większością wybrała „Bitwę o Radom”, czyli XTB KSW 88. Genialna walka wieczoru pomiędzy Patrykiem Kaczmarczykiem, a Danielem Rutkowskim, kilka niesamowicie udanych debiutów w organizacji m.in. Marcina Wójcika, Piotrka Kuberskiego czy Konrada Rusińskiego, którzy zameldowali się efektownymi skończeniami w okrągłej klatce KSW, a to wszystko okraszone niesamowitą radomską publiką!

Z uwagi na ogrom gal sportowych, których w 2023 było ponad 100(!), wybraliśmy kilka wydarzeń, które zdecydowanie zasługują na wyróżnienie:

  • KSW Colosseum 2 (KSW 83)
  • FEN 51
  • Babilon MMA 41
  • Strife 4

ZOBACZ TAKŻE: ODKRYCIE ROKU – Wiktor Zalewski [NAJ2023]