Chociaż głównie skupiamy się na wydarzeniach, związanych z mieszanymi sztukami walki, obok czegoś takiego nie możemy przejść obojętnie. Prowadzona przez Jorge Mavidala organizacja produkuje pięściarski event, w którym udział weźmie mnóstwo gwiazd.

Wczorajszego wieczoru świat obiegła wiadomość, dotycząca czwartej edycji Gamebred Boxing. Ta będzie miała miejsce pierwszego kwietnia w Fiserv Forum, w Milwaukee. Lista nazwisk, które wejdą wówczas do ringu, robi ogromne wrażenie. Wystąpią wówczas gwiazdy światowego formatu, wliczając w to również byłych mistrzów UFC.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W main evencie, rękawice skrzyżują ze sobą Anthony Pettis wraz z mającym na koncie mnóstwo sukcesów byłym zawodowym pięściarzem – Royem Jonesem Jr. Ponadto, w akcji zobaczymy chociażby Jose Aldo mierzącego się ze Jeremym Stephensem, Vitora Belforta, który stanie naprzeciwko swojego rodaka – Jacare Souzy, i wiele, wiele więcej.

Zobacz także: Kevin Lee wraca do organizacji UFC

Patrząc na zawodników, którzy wezmą udział w gali, możemy być niemalże pewni, iż emocji nie zabraknie. Wszyscy warci są jednak bardzo dużo, więc ciekawe, czy całość zwróci się „Gamebredowi” pod względem finansowym. Ten natomiast oprócz skupiania się na tym przedsięwzięciu, musi również obecnie myśleć o swojej walce. 8 kwietnia, podczas UFC 287, zmierzy się bowiem z Gilbertem Burnsem.

Źródło: Twitter/Shaheen Al-Shatti