Każda seria kiedyś się kończy. Niestety w miniony wtorek na gali Brave CF 77 porażkę odniósł reprezentant Polski, który zabrał głos po tej walce, wspominając uwagę jaką dostał od Mateusza Gamrota.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Marcin Bandel (22-8-1) nie udźwignął ciężaru związanego z obroną mistrzowskiego pasa organizacji Brave CF. Po walce skontaktował się z nim “Gamer”, który wyjaśnił byłemu już mistrzowi, jaki błąd popełnił w starciu z niepokonanym Kamalem Magomedovem (11-0). Pojedynek zakończył się po czterech minutach pierwszej rundy.

To są już walki na dosyć wysokim poziomie i jeden błąd… To, co Gamer mi napisał, że podniosłem się niepotrzebnie po tym kolanie, bez rąk. Gdzieś to też widać, że tego akurat nie wyćwiczył, rzucił rękę dosyć mocno, po jednej jeszcze było okej, drugą… Generalnie odcięło mnie może na sekundkę. Byłem bardzo zły, że sędzia przerwał, bo tak naprawdę sędzia tam bardziej przeszkadzał, on jeszcze mnie dobił między mną, a sędzią, ale dlatego, że sędzia mnie trzymał za ręce i nie miałem jak się bronić.

– wyjaśnił będąc gościem na kanale myMMApl.

Źródło: YouTube / myMMApl, fot: UFC, Facebook / Marcin „Bomba” Bandel