Gamrot oficjalnie w UFC. Joanna Jędrzejczyk gratuluje mu podpisania kontraktu

324
Facebook/Joanna Jędrzejczyk

Pierwszy podwójny mistrz KSW, Mateusz Gamrot, ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że podpisał umowę z największym promotorem na świecie. Z gratulacjami bezzwłocznie pospieszyła mu była czempionka kategorii słomkowej, Joanna Jędrzejczyk.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Nie tak dawno internet obiegła wiadomość, jakoby Mateusz Gamrot już w październiku miał stoczyć pierwszy bój pod szyldem UFC. Jednak od samego początku czeka na niego niełatwe zadanie, bowiem jego przeciwnikiem ma być rosyjski „Snajper”, Magomed Mustafaev.

Zobacz także: BREAKING: Mateusz Gamrot wystąpi na październikowej gali UFC

Sam zawodnik potwierdził tę informację, pisząc w swoich mediach społecznościowych, iż związał się z amerykańskim gigantem.

Z tej wiadomości niesamowicie zadowolona okazała się być była mistrzyni, Joanna Jędrzejczyk, która od wielu lat prezentuje swoje świetne umiejętności w oktagonach największej organizacji.

Wyświetl ten post na Instagramie.

WITAJ W RODZINIE @ufc 💥 GRATULACJE KONTRAKTU MISTRZU @mateusz_gamrot !🚀 ————————- #Repost ・・・ Tak! Mamy to! Oficjalnie mogę się z Wami podzielić informacją o moim kontrakcie z @ufc ! Walka dla największej organizacji MMA na świecie już za 4 tygodni. Ambicja, dyscyplina i chęć walki z najlepszymi na świecie. Ogromne podziękowania dla @danlambertatt , @danawhite i @seanshelby za szansę. Jesteście ze mną? —————- ENG: Yass! We got it. Officially I’m the UFC fighter. My first UFC bout will be in 4 weeks . Big thanks to @danlambertatt , @danawhite & @seanshelby for the opportunity. Are you with me? #ufc #ufceurope #ufcfighter #ufcdebut #futurechamp #attnation #czerwonysmok

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

Reprezentujący barwy Czerwonego Smoka oraz American Top Team zawodnik swój ostatni bój stoczył na minionym wydarzeniu KSW, z numerem 54. Mierzył się wówczas z pretendentem, Marianem Ziółkowskim i po 25-minutowej batalii zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów, utrzymując tym samym nieskazitelny rekord.

Zobacz także: Pierwszy wywiad z Mateuszem Gamrotem po przejściu do UFC [WYWIAD]

Źródło: Instagram