W czerwcu byliśmy świadkami kilku naprawdę interesujących wydarzeń amerykańskiego giganta, a co za tym idzie – nie zabrakło konfrontacji na najwyższym, światowym poziomie. Wśród tych najlepszych znalazła się choćby potyczka Mateusza Gamrota z Armanem Tsarukyanem!

Wciąż nie opadły emocje po weekendowej gali UFC Vegas 57. Wszystko za sprawą Mateusza Gamrota, który nieustannie pojawia się na nagłówkach wszystkich – w tym także tych światowych – portali. 25 minut walki z Armanem Tsarukyanem stało na najwyższym poziomie i finalnie to Polak opuścił arenę jako triumfator, zwyciężając na kartach sędziowskich. Dzięki temu zaliczył spory awans w oficjalnej klasyfikacji.

Zobacz także: Duży awans Gamrota w rankingu UFC! Strącił z miejsca Conora McGregora

Teraz „Gamer” ma kolejny powód do dumy oraz radości. Jego ostatnia potyczka z Ormianinem została wyróżniona jako jedna z najlepszych w całym miesiącu. Oprócz nich, zaszczyt ten kopnął jeszcze Glovera Teixeirę oraz Jiri’ego Prochazkę, Josha Emmetta i Calvina Kattara, a także Mike’a Trizano wraz z Lucasem Almeidą.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez UFC (@ufc)

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na ten moment nie wiadomo kiedy, ani naprzeciwko kogo Gamrot po raz kolejny wejdzie do oktagonu globalnego potentata. Wśród potencjalnych kandydatów coraz częściej wymienia się jednak Beneila Dariusha, więc zobaczymy, co z tego wyniknie.

Źródło: Twitter/UFC