Wygląda na to, że po wygranej w lutym tego roku, Gegard Mousasi szybko powróci do klatki Bellatora. Z informacji Ariela Helwani’ego wynika, że ma to nastąpić w czerwcu. Oponentem „Dreamcatchera” ma być niepokonany dotychczas w zawodowstwie, Johnny Eblen.

Niesamowicie doświadczony Gegard Mousasi (49-7-2) to obecny czempion prowadzonej przez Scotta Cokera organizacji w kategorii średniej. Aktualnie znajduje się na fali czterech wygranych. Po raz ostatni widziany był w akcji przy okazji gali z numerem 275, kiedy to zawalczył z Austinem Vanderfordem (11-1). Mistrz nie dał wtedy podchodzącemu do rywalizacji z nieskazitelnym rekordem pretendentowi żadnych szans, rozbijając go już w inauguracyjnej odsłonie. Wygląda na to, iż po raz kolejny położy na szali swoje trofeum już za trzy miesiące.

„Powiedziano mi, że Bellator w następnej kolejności zaklepie mistrzowską walkę Gegard Mousasi vs. Johnny Eblen w wadze średniej. Eblen ma rekord 11-0, z czego 7-0 w Bellatorze. Planują to zestawienie na czerwiec.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Johnny Eblen (11-0) póki co w zawodowstwie nie doświadczył jeszcze goryczy przegranej. W Bellator MMA występuje od 2019 i pewnie pokonuje wszystkich postawionych na jego drodze przeciwników. Po raz ostatni zameldował się w klatce, w marcu tego roku. Podczas 276. edycji skrzyżował rękawice z Johnem Salterem (18-6) i przewalczywszy pełny dystans, finalnie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich.

Zobacz także: Bellator 276 – wyniki gali. Borics zwycięża w walce wieczoru

Źródło: arielhelwani.substack.com